Dedikovaný server (DS) dává zákazníkům možnost provozovat i ty nejnáročnější aplikace, u kterých je požadavkem vysoký výkon serveru a zároveň je kladen velký důraz na bezpečnost a stabilitu. To vše bez nutnosti pořizovat vlastní hardware a zajišťovat jeho bezproblémový chod a servis. DS je možnost pronájmu kompletního fyzického serveru. Na rozdíl od virtuálního serveru, kde dochází ke sdílení prostředků serveru, je DS nesdílený a daný hardware je vyhrazený pouze pro vás. Server je navíc připravený na základě vašich požadavků a je vyhrazený pouze pro provoz vašich aplikací. Obrovská variabilita při výběru konfigurace serveru umožňuje připravit server, který bude splňovat veškeré vaše požadavky.

Společnost Satt a.s. přebírá veškerá rizika a odpovědnost spojenou s provozováním dedikovaného serveru. Veškerý servis spojený s provozem serveru po hardwarové stránce je zcela zdarma a plně v naší režii. DS je umístěn ve zcela novém moderním datovém sálu naší společnosti s kvalitním připojením do sítě internet. Součástí naší nabídky je i mnoho rozšiřujících funkcí a služeb.

Cena pronájmu dedikovaného serveru vychází z jeho ceny dle vašich požadavků a technických parametrů serveru.

Serverhosting (dedikovaný - managed). V ceně pronájmu je navíc instalace, aktualizace a kompletní správa serveru i po softwarové stránce podle vašich požadavků.

Nabízíme značkové servery SUPERMICRO na platformě Intel i AMD. Servery jsou v provedení 1U až 8U. Nabídka produktů Supermicro je považována za jednu z nejlepších ve své kategorii a její rozsah sahá od jednoprocesorových systémů až 24procesorových systémů. Servery SUPERMICRO jsou osvědčenou kombinací vysoké kvality, výkonu a ceny. supermicro.jpg, 7,0kB